"Když se spojí kreativita a mateřství, vznikne neuvěřitelný projekt plný fantazie, dobrodružství a příležitostně i práce."

Jsem máma dvou holek. Už od prvního těhotenství jsem si ukládala do hlavy „témata“ a říkala si, že by bylo zajímavé se podělit o některé událostí a nápady s ostatními. Profesionání deformaci analyzovat a dívat se na věc z různých úhlů si nesu do všech situací. Zjistila jsem, že mi to pomáhá k lepším rozhodnutím v roli nezkušené matky.

A jak holky rostly začala jsem vyrábět. Pro ně a s nimi. Proč si nezkusit psát o tom, co všechno dokáží udělat děti s jedním kusem papíru a trochou lepidla?

Výhoda práce designéra je, že ji lze dělat z domova. Nevýhoda, je nutnost být  v částech zakázky různě aktivně k dispozici a to se nemá rádo s rytmem a potřebami malých dětí. I přesto jsem během rodičovské alespoň trochu pracovala abych si udržela přehled v profesi. Rodičovská uběhla, ale s dětmi jsou starosti stále, stále ruším a přesouvám schůzky a držím je za ruku když stůňou. Je to nesmírně obtížné a obdivuji všechny usměvné a spokojené, které zvládají děti, vaření, úklid, práci a vztahy. Supermámy, jaké je to vaše tajemství? Máte místo rukou deset chapadel?

Nejdříve jsem si myslela na blog o kreativních projektech pro děti a s dětmi. Chci ale stále více psát i o mé práci, která mi přijde zajímavá. Pokud nenavrhuji běžné interiéry, věnuji se interiérům pro slabozraké.